PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra » Pokec

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Kauza Pk Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Infinitum
Member
Member

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 9:32 pm    Předmět: Citovat

Jarin Van Fead napsal:
Budes rytir se cti. ale budes rytir bez pratel. Sam si si uz zvolil cestu. At je lepsi nez ta ze ktere si prave sesel.

To je mozna pravda ale i presto jsem to podstoupil pratel neni nikdo dost zvlastne tech kteri si duveruji :o) ma cesta nevim jaka bude ale urcite toulava :o) jako do te doby nezli jsem nepodal prihlasku k vam :o)

Ilmiril
Member
Member

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 7:54 am    Předmět: Citovat

No víš, me se zdá že v podezrení muže být skoro každý, i já mam nekdy obavy, že me nekdo obviní i když jsem clen :) Protože jsem s gildou nikdy na PK v dungu neumrel a i když nas dohonili (desp, shame), tak jsem jako jeden z mála prežil. Nerikam ti to z duvodu, ze bych mel nejaky vycitky, to urcite ne, nase gilda uz je takova, ze lidi se hodne znaji a veri si, tudiz myslim ze v tomdle zadnej problem byt nemuze. Rikam ti to pro to abych ti spis ulehcil a naznacil ti, ze je to blbost myslet si, ze te nekdo obvinuje :) Zdá se mi, že to všechno moc rešíš, ale pokud už jsi rozhodnutej tak ti preji hodne štestí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Infinitum
Member
Member

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 8:08 am    Předmět: Citovat

Ilmiril napsal:
No víš, me se zdá že v podezrení muže být skoro každý, i já mam nekdy obavy, že me nekdo obviní i když jsem clen :) Protože jsem s gildou nikdy na PK v dungu neumrel a i když nas dohonili (desp, shame), tak jsem jako jeden z mála prežil. Nerikam ti to z duvodu, ze bych mel nejaky vycitky, to urcite ne, nase gilda uz je takova, ze lidi se hodne znaji a veri si, tudiz myslim ze v tomdle zadnej problem byt nemuze. Rikam ti to pro to abych ti spis ulehcil a naznacil ti, ze je to blbost myslet si, ze te nekdo obvinuje :) Zdá se mi, že to všechno moc rešíš, ale pokud už jsi rozhodnutej tak ti preji hodne štestí.

Ahoj dekuji ti za tvuj prispevek ja vi ze obcas resim co bych nemusel ale jsem uz proste takovy co se tyce jestli jsem nebo nejsem rozhodly tak pro info uz v?era jsem vyastoupil z guildy

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra » Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: