PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra » Zadosti o clenstvi

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!
Beatka-nekromancerka Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marv
User
User

PříspěvekZaslal: ne červen 27, 2010 11:29 am    Předmět: Citovat

to bysom bol rad :)) aspon nieaky mini dungy bys me mohli obehat trosku podebatovat pokym sa ta dp neda dokopy.. s tym spam systemom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Jarin Van Fead
Incredible Spamer
Incredible Spamer

PříspěvekZaslal: ne červen 27, 2010 10:53 pm    Předmět: Citovat

CO REKNES NA TOTO?

1. Ahojte volám sa Peter.

2. Mám 15 rokov.

3. Mám postavu warriora Mal Ganis.

4. Byl sem v guildach:T2B,EoL,Camelot.

5. UO hravam denne tak 4 az 6h.Vetsinou okolo 13:00 do 19:30 niekedy od 8:30 ráno do 16:30

6. PK nevlastnim

7. Moje Prohresky: 14.10.2008 08:09 Mal Ganis f130d0 EoL Loocení na questu. 1000 logu, karma a fama 0 *None*
Ostatne prohresky niesu moje

8. K vám chcem ist lebo si myslim ze ste dobry hraci.A dúfam že tam spoznam nových kamaradou.

9. Kontakt : Icq 555-899-248

-------------------------------------------------------------------------------------

Ahojte volam sa Peter.
Mam 17 rok (4.10.09 budem mat 18)

1,Jmena a povolani postav

Dexter III-Mage a jeste si delam Paladina Dexter II

2,Guildy ve kterych jste byl/proc jste odesel

Zatim sem byl jen v Chaos Warrios duvod odchodu je ze PVP mi moc nejde :)

3.Jak casto hrajete/v jakou dobu?

No cez tyzden hravam tak 4-5h a to tak v 15:00-20:00 lebo mavam dost treningu :)) a pres vykend hravam od rana do vecera

4.Vlastnite PK? Jake?

Pk nevlastnim pretoze neumim pvp :))

5,Mate prohresky?jake?

No zatial nemam ziadne

6,Proc chcete prave k nam?

K Templarum chci kuly tomu ze ste fajn parta a mam tam aj kamaradu...

7,ICQ nebo jiny kontakt

Tak dufam ze som na nic nezabudol a prepacte za gramaticke chyby :))

-------------------------------------------------------------

Ahoj Templári,

volam sa Roman Zborovjan v ultime prezyvany Marv. Mam 18 rokov a pochadzam z mestecka Sabinov. Som Slovák. Vo volnom case hrávam UO. V temnom ráji Dark Paradisu hrajem asi pol roka. Táto hra sa mi zacala pácit a teraz sa jej naplno venujem vo volnom case. Postavy som si vybudoval za túto dobu pár a to je craft- Fosco Alma / trénujem si klericku – Beutiful / a moja hlavná postava je nekromancerka – Beatka, Pk postavy nevlastním. Povolanie nekromancerky sa mi strašne zapácilo a teraz sa jej venujem naplno. Popri dungovaní a doladovaní nekromancerky si trenujem klericku ako som už spomenul. Momentálne hrávam s guildov LaG- RoD ako priatel guldy. Moje skilly sú: Beatka- všetky potrebné skilly sú maxle okrem alchemy, inskription ...../ Beutiful: healing:63, Anatomy:93.0 ak nedungujem a nudím sa tak ju trénujem / Fosco Alma – kraft : 53 tinkering / 63 mining / 35 BS. Ako som vravel hrávam najmä Beatku ako hlavný char. Neskor by som chcel v dungách pôsobit aj ako klerik,mozno werewolf. UOAM,TS,Mikrofon,Ventrilo mám funkcné.

Vo volnom case okrem ultimy sa venujem basketbalu, rôznym športom, korcule, bycikel, partia kamarátov,chat. Rád pocúvam hudbu, stále vždy ked môžem. Ultimu hrávam každý den a v rozlicnom casovom pásme. Od ultimy ocakávam príjemné strávený cas s dobrou partiou ludí. Preco práve templári? – som fanošíkom vašej stránky ? , všimol som si že ste aktívny a pár kamarátov mi o ludoch s templáru rozprávalo ( v dobrom). Velmi rád by som sa chcel stat clenom guildy Templari. Guilde Templari môžem priniest aktivitu z mojej strany, pohodového partáka na zabitie nudy.

-teraz to urobím prehladnejšie s podrobnostami:

1.Jmeno: Roman Zborovjan.

2.Vek: 18.

3.Jmena a povolani postav (VCETNE smazanych postav): Fosco Alma-kraft/Beutiful-klericka/Beatka-nekromancerka.

4.Guildy ve kterych jste byl/proc jste odesel: hrával som vo frakcii Chaos Warrior, bohužial odišiel som kvôli nesporom z orderom, som priatel guildy LaG-RoD

5.Jak casto hrajete/v jakou dobu?: každý den, cez týžden od 14.00-do vecera ,cez výkendy rôzne i celé dni.

6.ICQ nebo jiny kontakt: 627-057-661

7.Vlastnite PK? Jake? : nie žiadne ani nechcem.

8.Mate prohresky?jake?: bohužial áno.. hrával som vo frakcii CHW a pri boji z OW nabehlo pk s ktorým som bol za dobro.. nie žeby ma nezabíjal ale hrávali sme cistú hru... sem tam sme si dali duel.. resli sme sa a šli dalej.. ina? vždy ked som ho stretol sme súperili o život. No a proste to pk naletelo na nás ked sme súperili a OW mal hp na jedno kvf ktorému už odomna letelo no to pk ho taregetlo a sundalo skôr ako ja. Snower mi dal 15killi a jail. No vdaka kamarátom som sa s toho vykúpil a odišiel som z frakcii v ktorej som už v podstate hrával len ja a Tondo.

9.Proc chcete prave k nam?: Neviem, zdáte sa mi v pohode partia ?udí, ktorá to nehrá pre gamblerstvo ale pre srandu... pocul som samé dobré veci o templárov preto by som to u vás rád skúsil.

10.To je asi všetko... budem cakat na vaše posty. Dakujem za váš cas a vopred sa ospravedlnujem za gramatické chyby : ) Ahoj...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stanly
Member
Member

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 12:00 am    Předmět: Citovat

ale zlepsuje se to, jeste par let a das do kupy dobrou prihlasku...
User
User

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 5:52 am    Předmět: Citovat

toto nie som ja ... pozri sa na toto :

-04.03.2010 13:31 L.a. Drutik f130d0 - Opakovane podvody pri obchodovani, neslucitelne s pravidly a dalsim pobytem na DP. Block IP, account deleted. Smazany i accounty scorpion1512, bohasisexi a Dexter11 *Balt*

Dexter 11.... spytaj sa gm ja som blok nemal... nelogoval som tieto ani jeho acc dexter ....

ja proste dexter nejsem... to co som napisal v tejto prihlaske je 100% pravdive.... mám 18 ...volam sa Roman ne Peter...

a nemam dovod vam klamat... myslim si zemate dovod mi neverit... ale ak chcete overte si to ...

-a este napis tondovi GM CHaosu ci je dexter a beatka rovnaky clovek... povie ti ze dexter sa hlasil do GP ... a nech emp zisti ci moja ip je na jeho forku.... dalsia vec na boju obhajobu

Naposledy upravil Marv dne po červen 28, 2010 6:19 am, celkově upraveno 3 krát.
Marv
User
User

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 6:03 am    Předmět: Citovat

a mozem sa este spytat kto bol taky dobry a toto si omne myslel a nakecal? ara?

Naposledy upravil Marv dne po červen 28, 2010 9:08 am, celkově upraveno 2 krát.
Marv
User
User

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 6:11 am    Předmět: Citovat

a este tu postnem co som nasiel ja ... ten chlapec ma v reale 14 roky... no na menenie identit je profik par prihlassek s empovho webu ..bola tam i dextrova prihlaska co je vlastne on ale uz som ju tam nenasiel ..

-BLAF
Ahojte.
1. Všechny Vaše postavy
Mam Warriora-Blaf Necromancera-Bela (Nedavno dotrenovani)
Warrior-Blaf ma Skilly:Swordmanship:120 Mace Fighting :120 Fencing :120 Tactics :100 Mining:100 Healing:75 Parring:100
Splnene Kvesty +20 saty
Prohresky:Ak si dobre pametam ziadne nemam
2. Jak dlouho hrajes DP?
DP Hrajem uz aspon 4 Roky
Dungy som Prosel:Pride,Covetous,hytloth,Deceit,Wrong Viac si nepametam ale je ich hodne
V akych Guildach si Byl?
Bol som v Guilde Holy Knights to je uz davne a Camelot
Up?ednost?uješ Pvm ?i PvP nebo oboje ?
Oboje
V Cove ma mozete stretnut za necromancera-Bela
Hraju Modru Postavu PK Postavu nemam
Jak ?asto m?žeš hrát a mam Uomapu , ventrilo ?
Hram Casto od Rana 8:00 + - do 15:30 niekedy do 17:00 Vetsinou v Pondelok,utorok,streda,stvrtok,piatok
Kdo jste v reálu?
V realu sa Volam Martin Sedlacko Vek 11
Co od ?lenství v Naší guild? o?ekáváte ?
Kamaradoch
Pro? zrovna naše guilda?
Mam tam Par kamaradu a zdate se mi byt moc dobry
Kontakt na Vás ?
ICQ 389 888 496

-ARIS GANTIJA
Ahojte...

1. Všechny Vaše postavy ?
Mam jen Blue Paladina Aris Gantija Pk nemam zadny
Paladin Skilly:Sw Max
Tact Max
MF Max
Fenc Max
Heal:Max
Parryng Max
Wrest Max
Magery Max

2.Prohresky
AFK sparring. Prvni AFK prohresek.

3.Splnene Questy
Gallanteho kniha slusneho chovani
Nemocny zebrak
Uhaste Draka
M Dika

4.Tvoje zkušenosti z DP a jak dlouho hraješ?
Dungy som Presiel:Shame,Pride,Rise,FDD,Decik,Covetous,CV,Wrong,Cd,Ankh,
Destard
Bol som v Guildach:Camelot,T2b,Order,Order Warriors,Chaos,Chaos warrior,Teraz som v guilde EoL ale ak bude potreba ihned odidem

5. Up?ednost?uješ Pvm ?i PvP nebo oboje ?
Skvor to PvM PvP mi moc nejde )

Jak ?asto m?žeš hrát a mam Uomapu , ventrilo ?
Denne hrajem tak 4 az 6 hodin podle toho kedy mam treningy
Uomapu mam
Ventrilo ne

6.Kdo jste v reálu?
Volam sa Martin Sedla?ko
Mam 12 Rokov (viem je to malo )
Som Chlap

7.Co od ?lenství v Naší guild? o?ekáváte ?
Dobre Dungy Dobrych kamaradu...

8. Pro? zrovna naše guilda?
No je to velmi dobra guilda a su tu mooc dobry ludia a par kamaradu

9. Kontakt na Vás ?

-ICQ zhodne.. rocnik pomaly tiez... slovak..styl pisma..... pozrite sa na podrobnosti .... toto vsetko byval dexter.... na moju obhajobu zas vravim... "toto niesom ja" "a je mi luto kto si toto o mne mysli a chcel ma tymto znicit u templarov"... budem cakat na vase posti ...
kosticka
Senior Member
Senior Member

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 6:20 am    Předmět: Citovat

Jaky problem mate s arou?
Kudrys
Senior Member
Senior Member

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 8:48 am    Předmět: Citovat

nezvykle moc zapletek, vyhovorek, jmen, prihlasek....chtelo by to pravnika, pokud ho nemate bude Vam pridelen..**nelibi se mi**
Marv
User
User

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 9:05 am    Předmět: Citovat

ja som len chcel prilozit nieake podklady ktore by mohli dokazat ze niesom ziadny peter a ze to co tam bolo hodene nie som ja...
Kudrys
Senior Member
Senior Member

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 9:27 am    Předmět: Citovat

jeste by se hodila odpoved na Otazku kterou podal Muad : * jake problemy mate s Arou, nebo proc na tebe haze takovou spinu?
Marv
User
User

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 9:30 am    Předmět: Citovat

ok hodim to sem :vcera pridem na icq a tohle blika....
-ja ho nepoznam .. nemal som ho v icq.. tak som sa spraval ako som uznal za vhodne... posudte sami:

277248422 (22:03:40 27/06/2010)
ahoj pls addni si ma a autorizuj

Marv (22:03:50 27/06/2010)
kto si ?

277248422 (22:03:55 27/06/2010)
kamarat

Marv (22:04:02 27/06/2010)
to je kto?

277248422 (22:04:28 27/06/2010)
nemas to jedno len si potrebujem vyskusat icq ci funguje dobre

277248422 (22:04:32 27/06/2010)
proste ma len autorizuj a tak

277248422 (22:04:35 27/06/2010)
potom ma daj kludne do ignore :D

Marv (22:04:53 27/06/2010)
neautorizujem si ta pokial ta nepoznam...

277248422 (22:05:00 27/06/2010)
ja ta tiez nepoznam

277248422 (22:05:02 27/06/2010)
tak jak ti mam povedat

277248422 (22:05:03 27/06/2010)
kto som :D

277248422 (22:05:13 27/06/2010)
si bol prvy koho mi icq vyhodilo :D

Marv (22:05:16 27/06/2010)
tak potom nemas co robit v mojom icq

277248422 (22:05:37 27/06/2010)
Fajn takyto pristup mi staci :D

277248422 (22:05:45 27/06/2010)
templari nebudu posteseny :/

Marv (22:06:36 27/06/2010)
to mi je jedno pokial ta nepoznam neviem ani ci sa jedna o hraca alebo len cisto teba tak nepridam si ta ... mozes mi kludne poslat nieaky virus a toto ja nepodporujem.. pokial ta nepoznam nepridam si ta.. ak si niekto s templarov tak kamarat si

Marv (22:08:20 27/06/2010)
kto si? hrac?

277248422 (22:09:17 27/06/2010)
uz nikto

277248422 (22:09:24 27/06/2010)
nemusis riesit vidim tvoj pristup k cudzim

Marv (22:09:47 27/06/2010)
aky je moj pristup k cudzim? zly? pretoze si nepridam cloveka ktoreho nepoznam? ktory sa nepredstavi?

Marv (22:09:58 27/06/2010)
ja si myslim ze je to skor rozumne ako zle

277248422 (22:12:17 27/06/2010)
potreboval som po tebe laskavost

277248422 (22:12:24 27/06/2010)
nespravilo by ti to nic kebyze si ma na minutku priodas

277248422 (22:12:27 27/06/2010)
ale to je uz tvoj rpoblem

Marv (22:13:19 27/06/2010)
nemyslim si ze som jediny clovek ktory by ti s takou vecou pomohou.. vravim bojim sa roznych virusov a inych veci .. prepac ale s tym ti nepomozem ..

Marv (22:21:24 27/06/2010)
Neviem co do toho miesas Templarov arandil.. ked moj pristup bol uplne normalny..

-dodal este "aha uz vim kto si... mozes zabudnut na templarov.... mozes to locknut"

nechapu proc nic som mu neudelal
Ara
User
User

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 11:01 am    Předmět: Citovat

A jak vysvetlis to tvoje ICQ?Zacina sa 6kou tzn ze je novozalozene keby bolo stare zacina sa nizsim cislom,nahodicka ze si si spravil nove icq ?
Marv
User
User

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 11:29 am    Předmět: Citovat

Ara napsal:
A jak vysvetlis to tvoje ICQ?Zacina sa 6kou tzn ze je novozalozene keby bolo stare zacina sa nizsim cislom,nahodicka ze si si spravil nove icq ?

co ma s tym moje icq? nech sa pozrie jarin na ip dextrovej prihlasky a na moju... nech sa spyta empa na ipcku dextrovu na jeho forum a nech porovna s mojou... nech napisse gm ci som niekedy logoval dextrove acc.. a potom jak budu dokazi sa mozme o niecom bavit.. zatial je to tvoje tvrdenie proti mojmu... nebudem reagovat na tvoje posty...
Jarin Van Fead
Incredible Spamer
Incredible Spamer

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 11:56 am    Předmět: Citovat

Tahle prihlaska vypadala tak vyborne, ze sem si rikal, ze to ani nemuze byt pravda. No ale k veci
chci se zeptat na jednu vec....
to okecavani kolem IP adres me moc nezajima, poridit si novou neni zadny problem.
Ale pises ze hrajes pul roku. A za toho pul roku si vytrenoval hlavni postave nekra. A tak se nabizi prvni otazka. Kde a jak jsi ho vytrenoval? Kde si bral penize na trenink magery?
Druha otazka. Hrajes pul roku a uz si prskal stary Shame, Pridecko, Desta a ja nevim , co este. S kym jsi ty dungy chodil.
A dal. Hrajes pul roku. coz znamena tedy od ledna 2010 a stary Shame byl uzavren na konci ledna 2010. Takze si jej absolvoval uz v prvnim mesici hrani?

Dekuji za odpovedi

Marv
User
User

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 12:07 pm    Předmět: Citovat

Jarin Van Fead napsal:
Tahle prihlaska vypadala tak vyborne, ze sem si rikal, ze to ani nemuze byt pravda. No ale k veci
chci se zeptat na jednu vec....
to okecavani kolem IP adres me moc nezajima, poridit si novou neni zadny problem.
Ale pises ze hrajes pul roku. A za toho pul roku si vytrenoval hlavni postave nekra. A tak se nabizi prvni otazka. Kde a jak jsi ho vytrenoval? Kde si bral penize na trenink magery?
Druha otazka. Hrajes pul roku a uz si prskal stary Shame, Pridecko, Desta a ja nevim , co este. S kym jsi ty dungy chodil.
A dal. Hrajes pul roku. coz znamena tedy od ledna 2010 a stary Shame byl uzavren na konci ledna 2010. Takze si jej absolvoval uz v prvnim mesici hrani? za nekra sa moc v dungu nenaprskas ked ides s magom... ale myslim si zeby som niektore dungy zvladol aj bez magovej pomoci... a mojou stalou chutou vzdelavat sa a zlepsovat sa.. urcite pridem k tomu ze maga nebudem potrebovat okrem najtahsieho dungu

Dekuji za odpovedi

jarin netusil som ze sa toto stane.... ale nevzdam sa... na moju obranu poviem toto.

Moji realny kamarati ma priviedli k UO... mena: Hades / Daren... dostali ma k uo a mne sa to zapacilo.... Daren bol tak ochotny a zasponzoroval mi celeho nekra a naucil a zas Hades ma tak priucil zakladom nekromancera. Darenovi som tie peniaze do posledneho gp vratil... Tyto moji kamarati ma vzdicky ked sli dung pozvali a ucili ma roznym vecam ako sa spravat v dungu... co mozem co nemozem... naucili ma toho vela a dodnes im zato dakujem...Aj ked uz Hades nehrava... Stary shame ? bol som ho 1x max 2x ... ostatne ho poznam naspamat cisto s fotiek roznych pribehov a tak.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra » Zadosti o clenstvi Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

Přejdi na: