PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra » Zadosti o clenstvi

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!
Pedro Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pedro
User
User

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 1:38 pm    Předmět: Citovat

pockat, pockat! ja Total Refreshe predsa nosim, ale netusil som, ze ich sekundarne vyuzitie. zapísem si tuto cennu radu do svojho poznamkove bloku hned pod prirucku ako sa robi jazykove tornado (casto tam pozeram, tak si vsimnem aj tochto)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kudrys
Senior Member
Senior Member

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 2:56 pm    Předmět: Citovat

pedro napsal:
tak poznam este dva sposoby.
1. nahodne sa mi to niekedy podari(nevsimam pri akej prilezitosti sa mi to podarilo)
2. ked vypijem nejaky potion (aspon si myslim, ze to funguje, nevenoval som tomu dostatocnu pozornost, ale co som si vsimol, tak sa mi to podarilo)

a ak aj tak spatne, tak sa necham rad poucit, predsa clovek sa uci cely zivot

tak potom odkaz Kudrysovi, ze mi preplati spacak. ja som dnes rano este pred jednym cvikom utekal kupit (uz taky lepsi) spacak. co budem teraz s nim robit?

och boze:DD...zajimalo by me za kolik si ho koupil a jestli je rare?:DDprotoze ten o kterem sme se mi bavili, byl v souvislosti ze hrou a byl muj rare spacak na kempeni u DM v dungu:-)...btw Balso ma stan

PS..Ludrys nemachroval, pouze Joke ;)
pedro
User
User

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2009 12:05 am    Předmět: Citovat

poviem ti tak kudrysi, len raz a to zrozumitelne. cena bola taka velka, ze ten spacak od strachu vydrzi aj v teplote -25°C. a ci je rare? to si pis, lebo som bral posledny v takej blbej farbe a na sklade uz nemali, nikde inde taky ako mam ja uz nezozniez.
ale ak sa ti moj rare spacak nelubi, tak nemusi. ja ho kludne pouzijem pri zdolavani nasich velhor a aj stvornohe DM tam mozno stretnem
Kudrys
Senior Member
Senior Member

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2009 8:18 am    Předmět: Citovat

pedro napsal:
poviem ti tak kudrysi, len raz a to zrozumitelne. cena bola taka velka, ze ten spacak od strachu vydrzi aj v teplote -25°C. a ci je rare? to si pis, lebo som bral posledny v takej blbej farbe a na sklade uz nemali, nikde inde taky ako mam ja uz nezozniez.
ale ak sa ti moj rare spacak nelubi, tak nemusi. ja ho kludne pouzijem pri zdolavani nasich velhor a aj stvornohe DM tam mozno stretnem

OK tak hele , jestli mi to daváš za zlé a sere t? to hodn?, tak to me mrzí..Ale nemuzu za to ze si nepochopil souvislosti s Rare Spacakem..Pokud vim tak si psal ze "si jen zaslechl neco o spacaku a ani nevis od koho" tak sis ho poridil...Bylo by priste asi lepsi, se radsi jeste zeptat co je nebo neni potreba, a hlavne si davat bacha kdo to rika a jestli to mysli vazne nebo si dela Joke..Myslím ze nejaky rozkazy davat jako adpet nemuzu a ani nechci..Nemam na to!!Ale mam rad smysl pro humor, takze se obcas neudrzim

PS: Nevim jak si na tom s cestovaním, nebo s akcickama..Ale pokud vylozene nejsi clovek co dojde z prace( ze skoly) dom? a sedi jen na ritti doma, nebo zajet na nejakou akci nekam na srazek za znamyma, tak na takovy akce se spacak vzdycky hodí si myslim a je to zasadni v?c..Tudiz bych nelitoval za tak dobry spacak jaky máš ty..V??ím ze ho vyuzijes!!!A jestli ne, tak mi posli spacak a uctenku postou a ja si jej necham a proplatim ti ho::To myslim vážn?

pedro
User
User

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2009 9:33 am    Předmět: Citovat

pozri Kudrysi, ak sa bavime v sfere dolezitej, tak na to zabudni. to, ze som si kupil spacak a vy ste sa o nom bavili, bola cisto nahoda! v podstate som jeho kupu uz mal naplanovanu, aby mi nebola zima, ked sa vyberem do hor. proste som vyuzil toho, ze ja som si kupil spacak a vy ste mali horlivu debatu o spacaku. a vytiahol som to tu, zo zamienkou, ze sa o tom humorne pobavi. zo zaciatku tomu aj tak bolo , ale potom sa to vymklo s pod kontroli.

ak som ta "tahal" zbytocne za nos, tak to sa ospravedlnujem , ale sranda musi byt
Kudrys
Senior Member
Senior Member

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2009 10:05 am    Předmět: Citovat

pedro napsal:
pozri Kudrysi, ak sa bavime v sfere dolezitej, tak na to zabudni. to, ze som si kupil spacak a vy ste sa o nom bavili, bola cisto nahoda! v podstate som jeho kupu uz mal naplanovanu, aby mi nebola zima, ked sa vyberem do hor. proste som vyuzil toho, ze ja som si kupil spacak a vy ste mali horlivu debatu o spacaku. a vytiahol som to tu, zo zamienkou, ze sa o tom humorne pobavi. zo zaciatku tomu aj tak bolo , ale potom sa to vymklo s pod kontroli.

ak som ta "tahal" zbytocne za nos, tak to sa ospravedlnujem , ale sranda musi byt

Jo takhleee ...tak uz chapu..tak sme se malinko nepochopili, stane se:-)....opravdu dobrá náhodi?ka...Ja myslel ze te to fakt sere a ze sis ho fakt koupil kvuli tomu ...jinak se taky omlouvam

Jarin Van Fead
Incredible Spamer
Incredible Spamer

PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 12:27 pm    Předmět: Citovat

aby sis nemyslel ze jsme hodni na nase zadaatele ;)

Vyvedu te z omylu.

Paladin - ac vypada jako buchna, tak to tak docela neni. Ma spoustu kouzel, ktere ne ze muze, ale musi pouzivat ve prospech sebe a sve druziny.
Hlavni dve kouzla jsou tyto 3
Flam Sanct
In Mani
Uus Mani

Flam kdyz jdu klerika paladinum ani nehazim, kdyz si ho muze hodit sam (pouze kdyz vidim ze paladin je neschopny a nehazi si ho). A nikdo ti nebrani hazet jej i ostatnim, klerici budou jenom radi
In Mani - ani ne tak na sebe, jako na to, kdyz ma potize mag nebo klerik, tak trosku pomoct s lecenim.
Uus Mani - vzdy kdyz potvora hodi kouzlo, tak si paladin okamzite sam nahazuje silu, jednak to klerik nestiha a dost vasto, kdyz vidi paladiny to ani nedela. A paladin klidne muze behem boje s nahazovanim sily klerikovi pomoct ;)

Chces chodit velke dungy? Pises ze ano. Tak je dobre naucit se par takovychto zakladnich veci, bez nich jsou velke dungy nemyslitelne, ne ze by sme te tam nevzali, ale pokud bude takovych lidi vic, tak se bude jenom umirat ;)

Milosh
Senior Member
Senior Member

PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 12:44 pm    Předmět: Citovat

Jenom trosku poopravim slova naseho mocneho Rangera :
kdyz jdes klera Jarinku,nejenom ze nehazis Palachum flam,nehazis nikomu nic ...jeste stale mam pred ocima zazitek s Covetous: jak si tam pral IVMka na ten statik
Lukas
Senior Spamer
Senior Spamer

PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 3:03 pm    Předmět: Citovat

Milosh napsal:
kdyz jdes klera Jarinku,nejenom ze nehazis Palachum flam,nehazis nikomu nic ...jeste stale mam pred ocima zazitek s Covetous: jak si tam pral IVMka na ten statik

on chodi clera?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Milosh
Senior Member
Senior Member

PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 3:55 pm    Předmět: Citovat

jojo chodi obcas,respective chodil....to je vzdycky desna prdel s Jarinkem
pedro
User
User

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 3:03 pm    Předmět: Citovat

vsimol som si, ze tu mas nejake namietky na moju hru s paladinom, berem. ale jarinku, ja si v kazdom smere uvedomujem, ze moja dokonalost palada nie je uplne dokonala. ale prosim zober v uvahu co som pisal uplne na zaciatku tejto prihlasky.
citujem:
"a pololiecitel Uruk-hai Isildur(paladin) si nedávno dokoncil svoje bojové, magické, liecitelské a nejaké druhoradé dovednosti na maximum."
tym zazracnym slovickom nedavnom som ma na mysli aj to, ze som ho nestihol este nikde otestovat. priznam sa ti (vam), s vami som svojho palacha zobral prvykrat do dungu. cize co sa tyka paladina, tak ma ber v kazdom smere ako neschopne decko, ktore sa len uci chodit po vlastnych
Jarin Van Fead
Incredible Spamer
Incredible Spamer

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 4:54 pm    Předmět: Citovat

No jinak tva odpoved je povazovana za uspokojivou, ale lepsi by bylo kdybys napsal ze uz na tom pracujes a tvrde trenujes ;)
pedro
User
User

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 5:00 pm    Předmět: Citovat

to je samozrejmost, ze uz na tom pracujem! to predsa patri k tomu, ked ma niekto upozorni, ze moja dokonalost nie je dokonala! ;-)
Vretoman
Jr.Member
Jr.Member

PříspěvekZaslal: po prosinec 14, 2009 12:48 pm    Předmět: Citovat

Milosh napsal:

juuu ja si asi znovu nainstalujem UO, tak toto by som chcel zazit Jarin klerikom !!! To musi byt horsie ako ja ked som par krat kleroval Despy a pod :) Jarin dame v dvojke nieco ty budes klerovat ja zoberem adamant ? OK ? :)

Jarin Van Fead
Incredible Spamer
Incredible Spamer

PříspěvekZaslal: po prosinec 14, 2009 1:57 pm    Předmět: Citovat

Jaj to by bylo super, instaluje UO vreto
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra » Zadosti o clenstvi Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

Přejdi na: