PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra » Zadosti o clenstvi

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!
Beatka-nekromancerka Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marv
User
User

PříspěvekZaslal: st červen 23, 2010 5:56 am    Předmět: Beatka-nekromancerka Citovat

Ahoj Templári,

volam sa Roman Zborovjan v ultime prezyvany Marv. Mam 18 rokov a pochadzam z mestecka Sabinov. Som Slovák. Vo volnom case hrávam UO. V temnom ráji Dark Paradisu hrajem asi pol roka. Táto hra sa mi zacala pácit a teraz sa jej naplno venujem vo volnom case. Postavy som si vybudoval za túto dobu pár a to je craft- Fosco Alma / trénujem si klericku – Beutiful / a moja hlavná postava je nekromancerka – Beatka, Pk postavy nevlastním. Povolanie nekromancerky sa mi strašne zapácilo a teraz sa jej venujem naplno. Popri dungovaní a doladovaní nekromancerky si trenujem klericku ako som už spomenul. Momentálne hrávam s guildov LaG- RoD ako priatel guldy. Moje skilly sú: Beatka- všetky potrebné skilly sú maxle okrem alchemy, inskription ...../ Beutiful: healing:63, Anatomy:93.0 ak nedungujem a nudím sa tak ju trénujem / Fosco Alma – kraft : 53 tinkering / 63 mining / 35 BS. Ako som vravel hrávam najmä Beatku ako hlavný char. Neskor by som chcel v dungách pôsobit aj ako klerik,mozno werewolf. UOAM,TS,Mikrofon,Ventrilo mám funkcné.

Vo volnom case okrem ultimy sa venujem basketbalu, rôznym športom, korcule, bycikel, partia kamarátov,chat. Rád pocúvam hudbu, stále vždy ked môžem. Ultimu hrávam každý den a v rozlicnom casovom pásme. Od ultimy ocakávam príjemné strávený cas s dobrou partiou ludí. Preco práve templári? – som fanošíkom vašej stránky ? , všimol som si že ste aktívny a pár kamarátov mi o ludoch s templáru rozprávalo ( v dobrom). Velmi rád by som sa chcel stat clenom guildy Templari. Guilde Templari môžem priniest aktivitu z mojej strany, pohodového partáka na zabitie nudy.

-teraz to urobím prehladnejšie s podrobnostami:

1.Jmeno: Roman Zborovjan.

2.Vek: 18.

3.Jmena a povolani postav (VCETNE smazanych postav): Fosco Alma-kraft/Beutiful-klericka/Beatka-nekromancerka.

4.Guildy ve kterych jste byl/proc jste odesel: hrával som vo frakcii Chaos Warrior, bohužial odišiel som kvôli nesporom z orderom, som priatel guildy LaG-RoD

5.Jak casto hrajete/v jakou dobu?: každý den, cez týžden od 14.00-do vecera ,cez výkendy rôzne i celé dni.

6.ICQ nebo jiny kontakt: 627-057-661

7.Vlastnite PK? Jake? : nie žiadne ani nechcem.

8.Mate prohresky?jake?: bohužial áno.. hrával som vo frakcii CHW a pri boji z OW nabehlo pk s ktorým som bol za dobro.. nie žeby ma nezabíjal ale hrávali sme cistú hru... sem tam sme si dali duel.. resli sme sa a šli dalej.. ina? vždy ked som ho stretol sme súperili o život. No a proste to pk naletelo na nás ked sme súperili a OW mal hp na jedno kvf ktorému už odomna letelo no to pk ho taregetlo a sundalo skôr ako ja. Snower mi dal 15killi a jail. No vdaka kamarátom som sa s toho vykúpil a odišiel som z frakcii v ktorej som už v podstate hrával len ja a Tondo.

9.Proc chcete prave k nam?: Neviem, zdáte sa mi v pohode partia ?udí, ktorá to nehrá pre gamblerstvo ale pre srandu... pocul som samé dobré veci o templárov preto by som to u vás rád skúsil.

10.To je asi všetko... budem cakat na vaše posty. Dakujem za váš cas a vopred sa ospravedlnujem za gramatické chyby : ) Ahoj...

Naposledy upravil Marv dne st červen 23, 2010 12:49 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Jarin Van Fead
Incredible Spamer
Incredible Spamer

PříspěvekZaslal: st červen 23, 2010 10:46 am    Předmět: Citovat

Cest

hele ja k tobe budu uprimny. S prskacima povolanima moc problem nemame, konkretne toho nekra u nas bez problemu dokazou zajit 4 lidi. Takze jak moc a jestli bys ho u nas hral to je otazka.

Samozrejme vyzkouset te muzem, ale pocitej s tim ze to tu budes mit tezke.

Jake dungy jsi za nekra absolvoval?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marv
User
User

PříspěvekZaslal: st červen 23, 2010 10:48 am    Předmět: Citovat

to viem ... urcite chcem dorobit tu klericku.... trebars.. a pak zas nieaku buchnu.... viem ze prskov je dost vsade ale malo dobrych... kedze vas nepoznam nedovolim si tvrdit akych prskov mate... a nedovolujem si povedat ze som jeden z tych lepsich prskov..

dungy absolvovane: asi vsetky okrem desp 2+3+4 /pride peklo / risu dale od lamky neznam...
kosticka
Senior Member
Senior Member

PříspěvekZaslal: st červen 23, 2010 11:54 am    Předmět: Citovat

Cau,
u me mas plus za to, ze jsi behal proti Hated frakci(order), ale zase minus za chaos Uvidime, co na tebe vystoura pokladac.

Na jake lepsi dungeony si troufnes bez maga?

Ducky
GuildMaster
GuildMaster

PříspěvekZaslal: st červen 23, 2010 12:00 pm    Předmět: Citovat

Marv napsal:
nedovolim si tvrdit akych prskov mate...

Ty nejlepsi samozrejme :)

Jinak asi zkusime nejaky dungy na vzajemne otukani a uvidime.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Marv
User
User

PříspěvekZaslal: st červen 23, 2010 12:03 pm    Předmět: Citovat

to mi je jasne ducky :)) kedze ste jedna s tych lepsich guild na dp..
tak trufam si bez maga neviem na tie minidungy potom fdd , zdil som aj stary shame , pride risu po blacka klidne , destard som taky nekdy zdil no po upravach som to este nebol... tak ja hram nekra ako maga... tie zdi mi vouebc problem nerobia... neviem .. vies zalezi aj od ludi .. zostatok vypravi ... ked je to v pohode tak sa da s nekrom prezdit skoro vsetko okrem despu mozno :pp
Freak
Senior Member
Senior Member

PříspěvekZaslal: st červen 23, 2010 12:27 pm    Předmět: Citovat

Ahoj. Preju hodne stesti, me jsi zatim sympaticky :)

Jen prosim uprav tu diakritiku.

Freak, the Cleric (Lezak)
Muratore, The Mage (Massonka)
Cruor, The Vampire (Krutor)
Manny, The NB Ranger
Sheldor, The NB Warrior
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ
Marv
User
User

PříspěvekZaslal: st červen 23, 2010 12:31 pm    Předmět: Citovat

ano vsimol som si ze miesto mekcenov a dlzek mi to tu dava otazniky asi to bude forom... upravim to hned ako pridem domov a sadnem k tomu... dakujem freak....
Marv
User
User

PříspěvekZaslal: st červen 23, 2010 12:43 pm    Předmět: Citovat

inac mojim snom v uo je ziskat povolanie werewolfa... zistil som si o nom takmer vsetko co sa dalo... a strasne sa mi paci toto ucinkovanie werewolfa na dp.. takze ako ste vraveli ze prskovat mate hojne.. mohol by som obsadit rolu trebars neico ako warriora.. ktory resuje... morfovanie by mi nerobili problemy fame mi nerobi problem ziskat... takze by to slo ... je to mojim snom ziskat werewolfa a dufam ze sa mi to aj podari :))
Freak
Senior Member
Senior Member

PříspěvekZaslal: st červen 23, 2010 2:34 pm    Předmět: Citovat

Vlk se predelaval a uz neni tak snadny ho ziskat, ale urcite si to zkus. Za to nic nedas :)

Freak, the Cleric (Lezak)
Muratore, The Mage (Massonka)
Cruor, The Vampire (Krutor)
Manny, The NB Ranger
Sheldor, The NB Warrior
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ
Marv
User
User

PříspěvekZaslal: st červen 23, 2010 3:11 pm    Předmět: Citovat

kazdopadne to nieje nieaky nb dung ktory prejde kazdy a ziska werewolfa... a to ma natom strasne fascinuje... ze to nema kazdy na dp.. aj ked to bola novinka pred par mesiacmi vela ludi toho malo ale dost to zneuzivalo na pk a nevyuzivalo .... ale ako si povedal zato nic nedam.. a o postavu nepridem..
Jarin Van Fead
Incredible Spamer
Incredible Spamer

PříspěvekZaslal: st červen 23, 2010 4:12 pm    Předmět: Citovat

Jsem dvema prstama pro ozkouseni :P

Navic mas u me plus za chaos ;)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lukas
Senior Spamer
Senior Spamer

PříspěvekZaslal: st červen 23, 2010 4:16 pm    Předmět: Citovat

co som cital DP forum tak to nikto ako to zmenili nema. Par ludi dospelo k bodu z kade sa nevedia pohnut dalej +/- neni alebo nenasli dalsiu napovedu k tomu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Vitasho
Senior Member
Senior Member

PříspěvekZaslal: st červen 23, 2010 7:48 pm    Předmět: Citovat

Minus za chaos, jine problemy nez ten prohresek jsem na tebe nevyhrabal. Jinak pozitivni dojem. Jsem tedy pro zarazeni do Jarinova programu.
Marv
User
User

PříspěvekZaslal: st červen 23, 2010 8:04 pm    Předmět: Citovat

:)) tak jeden plus za chaos druhy minus za chaos :D vidim ze tu mate rozlicne nazory na frakcie :)) rad sa dozviem viac ale to potom kludne :)) sa rozkecame nekdy..

- pravdaze werewolf by nemalo byt ziadny lahky kvest.. ale ako som spomenul strasne sa mi to paci :)) a skusim to aj ked to nebude tazke :))
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra » Zadosti o clenstvi Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

Přejdi na: