PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra » Zadosti o clenstvi

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!
Luna Moonray - Fifty Jdi na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fifty
User
User

PříspěvekZaslal: so červenec 17, 2010 11:41 am    Předmět: Luna Moonray - Fifty Citovat

-Zdravím rad Templárov.

-V Real sa volam Michal H. a mam 18 rokov a bývam v Košiciach a v hre ?i na iných servroch ma možete zastihnú? pod nickom Fifty ktorý už dlhú dobu používam

-Do vašej guildy sa hlásim s Postavou Klerika Luny Moonray ale len s touto jedinou pretoze po dlhej pauze na DP som prisiel o vsetko :)

Predtým som hrával King (nekromancer), Blade (rang), DestXyter (pal), Titanius (kraft), Illiana (wariorka), Lili (klericka) Evolute (Mage) a Anaconda (Vamp) :)

-No ta doba bola asi pred 5 a viac rokmi nieco okolo 2004 a bol som v jednej guilde ale absolutne si nespominam na jej meno :)

-Moj ?as hrania tu na DP záleží od prázdnin/roboty/škola a podobne ale viac menej vtedy ked treba si urobim cas ?ize hocikedy za de?

-Moj kontakt keby ste ma chceli skontaktova? je 481638480

-PK postavy nehrám ani som ešte nehral len raz co som mal pri treninku wara 3 killy

-Prohrešky som mal len jeden (som slušný hrá?) a to len jeden ke? som udajne kšeftoval s ACC :)

-Do vašej guildy sa predovšetkým hlásim preto, pretože máte dlhú históriu za sebou a uz aj v dávnych dobách ste boli tí najlepší ?omu ani dnes nie je inak. A okrem toho sa mi pá?i váš prísne dodržiavaný Kódex ktorý ur?i?e robí guildu templárov nie len zostavou dobrých hrá?ov ale aj dobrých ?u?í.

Inak co sa tyka este tej minulosti tak som hrával najprv v Temnom Ráji par rokov, potom som to chví?u skúsil na Mórii Endore a Kelevare. Tam som pobudol krátko vzh?adom na to že sa mi tie servre moc nepá?ili a potom som mal dlhú pauzu (asi 2 roky). Následne ma Real Bratranec ktory hraval len na estate (neviem ?i ten server ešte existuje) ma presved?il nech sa pridám k nemu kde som následne pobudol zna?nú dobu. Možno ak ste tam dakto hraváli jediného koho si pamatám už z tade bol Zlej Marcipan :) to bol typek, a potom daky klerik na ktoreho meno si už nevspomeniem. Tam som pri?uchol k Práci GM a s bratrancom sme tam vytvorili pár dungov z ktorých nám hned vyššie postavené GMs zmazali polovicu námahy :), Potom kratu?kú chví?u som mal robi? na Holy Proxime ale bohužia? GM z Estate - Kronos zomrel tak sme celú prácu zabalili. A po tejto dobe som zase spa? na DP asi pred rokom som vykopal kleri?ku Lunu Moonray a vytrenil ju do dnešku

-Luna - Moja jedina postava má 90 mgr, 96 heal(na ress bandážou) :) , max parrying, skoro max magic resist, a potom musím ešte dotrénova? MF ale vzh?adom na to že klerik moc DMG nevyvíja v dungu tak som to este nedotrénoval. Už iba jediné ?o mi chýba je ten hiding na ktorý si idem kúpi? knižky ktoré spotrebujem :)

-A ?o sa týka prejdených dungov tak to boli : Despise, Pride, Shame, Wrong, Deciet, TK, Hyth, Ice, a už si na ?a?šie neviem spomenú? a z dnešných som pozrel Yomotusu Mines a dáky nový Quagmarin(fakt neviem ako sa to píše :) ) ktore som siel na solovku ale nie do konca

Keby ste nam?a mali otázky tak ICQ alebo tu na fórku, na email mi ani nepíšte ten nepoužívam a mám ho for fun :)
Dopredu sa ospravedl?ujem za pravopisné chyby ak sa nejaké vyskytnú :) a viem že ste tu ?eši viac tak keby ste chceli ?eský preklad nerobí mi problém plynule hovorit/pisat ?esky :)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Vitasho
Senior Member
Senior Member

PříspěvekZaslal: ne červenec 18, 2010 9:12 pm    Předmět: Citovat

Mam divne tuseni, ze si te pamatuju. Udajne kseftovani a to ze jsi nemel pk tomu moc neverim. Jeste uvidime, overim si to.
Edit: Rika ti neco jmeno Fiftyn ?

Fifty
User
User

PříspěvekZaslal: ne červenec 18, 2010 10:14 pm    Předmět: Citovat

Vitasho napsal:
Mam divne tuseni, ze si te pamatuju. Udajne kseftovani a to ze jsi nemel pk tomu moc neverim. Jeste uvidime, overim si to.
Edit: Rika ti neco jmeno Fiftyn ?
No :) to kseftovanie s acc bolo tak ze nejaku tu dobu som hraval v pc herni a tam bolo logovanych vela uctov z jednej ip a jeden den som prisiel tam a pozeram ze som delete vid. Prohresky pri acc lili , bolo vtedy zmazanych asi 10 uctov nepravom skusim najst datum :) a meno fiftyn mi absolutne nic neveri a pk som nehral ale jeden den mi kamarat pozical nejake pk tak som siel postrasit na hb ale boli tam vtedy frakcny bojovnici a zabili ma tak rychlo a hk ze som si povedal ze nikdy hrat nebudem :) edit: vid. Prohresky 9.5.2005
Freak
Senior Member
Senior Member

PříspěvekZaslal: ne červenec 18, 2010 10:26 pm    Předmět: Citovat

Fifty napsal:
vid. Prohresky 9.5.2005

kód:
09.05.2005 18:25   ShabaniNonda   fc5b00   -   AFK Anatomy. Prvni prohresek.
09.05.2005 12:59   Lazarus   f2f0f2   -   Spam guardu, nabadni hracu k necestnemu pvp, lootovani cizich modrych tel. Obdarovan prudicem.

Freak, the Cleric (Lezak)
Muratore, The Mage (Massonka)
Cruor, The Vampire (Krutor)
Manny, The NB Ranger
Sheldor, The NB Warrior
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ
Fifty
User
User

PříspěvekZaslal: ne červenec 18, 2010 10:31 pm    Předmět: Citovat

Freak napsal:
Fifty napsal:
vid. Prohresky 9.5.2005

kód:
09.05.2005 18:25   ShabaniNonda   fc5b00   -   AFK Anatomy. Prvni prohresek.
09.05.2005 12:59   Lazarus   f2f0f2   -   Spam guardu, nabadni hracu k necestnemu pvp, lootovani cizich modrych tel. Obdarovan prudicem.

Sorry ospravedlnujem sa pomylil som sa o cisielko je to 9.4.2005 :)
Jarin Van Fead
Incredible Spamer
Incredible Spamer

PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2010 6:18 am    Předmět: Citovat

Cest.
Prihlaska. zajimava, vybizi ke spouste spekulaci ohledne minulosti a duvodu te tve pauzy.
No, co se tyka hrani klerika, tak v tom vidim pro tebe trosku problem. Momentalne mame tri lidi, kteri hraji jenom klerika (jeden uz trenuje vampira). Takze by to asi chtelo vytrenovat nejakou dalsi postavu, abys byl co nejplatnejsi.
No jinak samozrejme vyzkousime, uvidime;)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fifty
User
User

PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2010 10:00 am    Předmět: Citovat

Jarin Van Fead napsal:
Cest.
Prihlaska. zajimava, vybizi ke spouste spekulaci ohledne minulosti a duvodu te tve pauzy.
No, co se tyka hrani klerika, tak v tom vidim pro tebe trosku problem. Momentalne mame tri lidi, kteri hraji jenom klerika (jeden uz trenuje vampira). Takze by to asi chtelo vytrenovat nejakou dalsi postavu, abys byl co nejplatnejsi.

Zdar, no tak to som nevedel ze tolko ludi hra klerika, ale samozrejme mohol by som to zmenit, len v dnesnej dobe je trocha problem rozhodnut sa co trenovat :) teraz neviem ci si mam pala/ranga/wara... Myslim ze magov mate asi schopnych takze v tom by som nebol uzitocny keby si to vytrenujem :).
Kudrys
Senior Member
Senior Member

PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2010 1:21 pm    Předmět: Citovat

Fifty napsal:
Jarin Van Fead napsal:
Cest.

teraz neviem ci si mam pala/ranga/wara... Myslim ze magov mate asi schopnych takze v tom by som nebol uzitocny keby si to vytrenujem :).

Paladina radsi ne,je to nejhorsi postava a strasny misser,nikam te nebudou chtit bravat a magy a negry mame top ze safe a balso

Vitasho
Senior Member
Senior Member

PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2010 2:10 pm    Předmět: Citovat

Kudrys napsal:
...magy a negry mame top ze safe a balso

Urazil se, zapomel na pokladace vyprav

Kudrys
Senior Member
Senior Member

PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2010 2:26 pm    Předmět: Citovat

Vitasho napsal:
Kudrys napsal:
...magy a negry mame top ze safe a balso

Urazil se, zapomel na pokladace vyprav

o tak vybornem nemrtvem hraci se nemuze mluvit verejne, pouze v uzkem kruhu

Fifty
User
User

PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2010 3:07 pm    Předmět: Citovat

Kudrys napsal:
Fifty napsal:
Jarin Van Fead napsal:
Cest.

teraz neviem ci si mam pala/ranga/wara... Myslim ze magov mate asi schopnych takze v tom by som nebol uzitocny keby si to vytrenujem :).

Paladina radsi ne,je to nejhorsi postava a strasny misser,nikam te nebudou chtit bravat a magy a negry mame top ze safe a balso

No tak paladin musim nesuhlasit :) paladin je naozaj dobra postava co som ja zazil par velmi excelentnych paladin PVM hracov :)
Jarin Van Fead
Incredible Spamer
Incredible Spamer

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 6:01 am    Předmět: Citovat

Zdarec.
No tak jmena postav mi nic nerikaji.. tou dobou jsem zacinal hrat, neni se cemu divit.
No ale zajima mne s kym si chodil ty dungy?

Fifty
User
User

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 7:16 am    Předmět: Citovat

Jarin Van Fead napsal:
Zdarec.
No tak jmena postav mi nic nerikaji.. tou dobou jsem zacinal hrat, neni se cemu divit.

Takze, tie low dungy som chodil s kamosmi z PC herni, sme sa haluzili a skapinali bo sme boli lamky :) a v tej guilde co som bol, myslim ze mala nejake meno na S***a daco neviem si vzpomenut tak tam s kamaratmi som presiel dungy a ked uz som bol lepsi v PVM co sa uz blizil vtedajsi moj vrchol:), som spoznal par ludi z CONTu(myslim ze tato guilda) pretoze to boli guild priatelia a s nimi som predungoval uz tie high dungy, nuz ale mena si neviem spomenut to uz bolo davno... ale mohol by som sa v tom pohrabat a skusit ich najst :) len este otazka ci hraju... :)
Kudrys
Senior Member
Senior Member

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 7:30 am    Předmět: Citovat

Fifty napsal:
Jarin Van Fead napsal:
Zdarec.

....myslim ze mala nejake meno na S***a daco neviem si vzpomenut

Byla to guilda *Silmarillion* ???

Fifty
User
User

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 7:42 am    Předmět: Citovat

Kudrys napsal:
Fifty napsal:
Jarin Van Fead napsal:
Zdarec.

....myslim ze mala nejake meno na S***a daco neviem si vzpomenut

Byla to guilda *Silmarillion* ???

Nie nie to bola omnoho starsia guilda :) myslim ale nie som si isty ale silmarilion existuje aj teraz ta uz neexistuje
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra » Zadosti o clenstvi Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: