PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra » Pokec

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
P?ítel Rod Sacketts
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rod Sacketts
User
User

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 5:03 am    Předmět: P?ítel Rod Sacketts Citovat

Dobry den, jmenuji se Ondrej Tlusty
a po svete Britainskym chodim už tri a pul roku.
Tenkrát jsem si porídil internet a hned 3 den jsem už rucne kopal v dole co Vás pouští na svet. Chtel jsem strašne moc hrát MMO, byl jsem blázen do her už drív, hlavne RPG ( Baldurs Gate, Falout, Gothic..... ). Kamarád mi s internetem predbehl a hned se vnoril do sveta Word of Warcraft, já mel starický pocítac, tak jsem si musel vystacit s UO.
Po tezkem rozhodovani kterou postavu mam rozjet a trenovat ji jsem se rozhodl pro Clerika a myslim, ze to byla dobra volba. Pojmenoval jsem ho Rod Sacketts.
První seznamování s dungeony bylo v Nb dungách které jsem prolejzal s partou Nb, nejvíce jsem hrál s nekromancerem Xanem který pozdeji skoncil u Brotherhoodu.
Poznal jsem pár dalších prátel jako byla craftice Aries, pozdeji mela Vampíka Atálie. Nebo vampire Jakub Bohem.
Když už jsem mel bojové skilly do Low dungeon? a nekolikrát jsem ho prošel s kamarády jsme založily Guildu Lo3, byla to guilda s kterou jsme pomáhaly Nb na svete Britainskym. Lo3 se rozpadly a já prešel k RODu, prošel jsem nekolik dungeon? sprátelil jsem se s lidma a naucil jsem se nové triky. U RODu jsem nevydržel ani do doby než jsem byl povíšen na clena.
Mé další pusobení bylo v Order školce, kde jsem vkládal vse do uceni PvP. Naucil jsem se aspon utikat.
Když jsem odcházel ze školky dal jsem si solo lvl 4 mapu, a pak jsem se uložil ke spánku.
Vyzkoušel jsem jiné MMO hry jako je EVE, Age of Conan, Lineage II a Mortal online. Rozhodl jsem se vrátit na UO, která jiná hra nabýdne 10 let propracovanej systém?
Vrátil jsem se a dal jsem si prihlášku k RODu, jsem tam do soucastnosti.

Dostavam se k hlavnimu tematu,
hraju prevážne vecer, když už vetšina hrácu spí, nerikam že nemužu hrát i prez den, ale víte jak.. rl je rl a pokec s práteli utiší dušicku.
Rád bych získal nové kontakty lidí kterí by byli ochotni se mnou a mími práteli chodit dungeony, nebo najít nové prátelé kterí by se mnou chodily dungeony.

Za Clerika což to je moje hlavní postava s 2200 skillcapem jsem prošel všechny Low a Medium dungeony ( Krom reky ). Cásti High dungeonu.

PK nevlastnim a nemam kontakty na ne. Nevydilo by mi kdyby byli smazaný, i když už to k této hre patrí.

Budu se tešit až mi nekdo z Vás napíše na ICQ : 462252796
A nebo mi zanechá kontakt na sebe zde na Foru.
Preji príjemný den a mnoho zábavy ve fantasy svete Britainii.

Freak
Senior Member
Senior Member

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 8:22 am    Předmět: Citovat

Ahoj :)
Tohle by byla pekna prihlaska

Ale mam pocit ze jsi to jako prihlasku neminil (vzdyt je to v Pokecu :p ).

Freak, the Cleric (Lezak)
Muratore, The Mage (Massonka)
Cruor, The Vampire (Krutor)
Manny, The NB Ranger
Sheldor, The NB Warrior
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ
Desper
Senior Spamer
Senior Spamer

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 12:17 pm    Předmět: Citovat

Co je to jezkovy vocicka???
Vitasho
Senior Member
Senior Member

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 1:07 pm    Předmět: Citovat

Tak to shrneme.
-prihlaska mimo +
-pekne sepsano - (sam se necetl verim Freakovi)
-psano s diakritikou, nejsem dost zrucny kartograf, aspon me nikdo nemuze napadnout, ze jsem to necetl az budu psat uplne mimo :p +
-znam te podle jmena a nejsi prase -
Rovnou se zeptam cim mi budes prospesny a jestli to semnou myslis vazne :p

Deathka
Senior Member
Senior Member

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 1:19 pm    Předmět: Citovat

Vitasho napsal:

-pekne sepsano - (sam se necetl verim Freakovi)

ty vole..xD

Incredible Spamer
Incredible Spamer

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 1:59 pm    Předmět: Citovat

Nazdar.
Coz o to spratelit se s tebou klidne muzem.
Jenze chozeni dungu s nama ma nekolik hacku.
Kdyby si chtel najit partu lidi, ktera bude s tvymi prateli chodit dungy, pak vyvstava prvni problem, a to ten ze mame hodne lidi a neradi nechavame doma lidi jenom proto, aby mohl jit nekdo z jine guildy. (Ve vetsine pripadu totiz jsme vzdy meli a mame i ted dost lidi na to, aby jsme zasli jakykoli dung sami, ikdyz pravda par zkusenych odeslo nebo si dava pauzu tak ted je takove obdobi kdy spis ucime nove, tak to neni takove jak driv...)
Zadruhe teda, co se mne a mnoha dalsich lidi v guilde tyka, tak jen velmi neradi chodime dungy s nekym jinym nez s Templari. (Spatne zkusenosti).
Treba ja zvu na dungy jenom templare, adepty a zadatele a pak taky nejake ty zradce, kteri u Templaru byli, ale odesli)

No a na zaver.

Ja jsem pro to s tebou zkusit, ale opravdu nemuzes cekat, ze se budeme starat ohledne dungovani jak o tebe tak i o tve pratele.
Proste kdyz bude misto, tak se ti ozvem, ale kdyz si predstavim treba jak sme sli ted Pride a ja sem mel 11 lidi, tak te asi nebudem zvat tak casto jak bys rad.

U Templaru se vzdy lidi do dungu zvou vicemene podle zasluh. Vzdy kdyz je nas vic nez je nejaky omezeny pocet, tak se pozve spis clen, co lognul po pul roce, nez zadatel co s nama sel 5 dungu.

Jinak teda jak uz jsem psal, jestli opravdu chces muzem to s tebou zkusit. Ale pristupovali by jsme k tobe jako ke kazdemu jinemu zadateli. Nezname te. A u vsech zadatelu nez je prijmem nam jde hlavne o to je poradne poznat. Dokud je nepozname, tak mezi nami nemaji misto.

No a posledni nemene dulezita vec. Deleni lootu:) Urcite bys rad, kdyby jak padne socha, tak bys chtel nejaky podil GP... No u TM se deli loot tak, ze socha jde na guildu a o zbytek se hazi. Verim, ze jako pritel guildy bys respektoval pravidla nasi guildy na akcich poradanych Templari.

Moje odpoved te asi moc nepotesi, ale napsal jsem to tak jak to je.

Na zaver bych se rad zeptal proc sis nepodal prihlasku? Vim ze pred cca 3 mesici kolovaly famy ze si k nam prihlasku das.

No a jinak guilda LO3 to u nas zkousela, ale bohuzel Berns si to moc kamaradu neudelal, tak tu neuspeli;)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rod Sacketts
User
User

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 5:17 pm    Předmět: Citovat

To Freak: Príhláška to neni, ROD ješte nezkoncil a doufam v nej. Avšak budoucnost ukáže jak to bude.

To Desper: Slušnou formou shánim kontakty lidí kterí by obcas zašly nejaký dungeon, z mé strany nabýzím Medium dungi v menšim poctu lidí.

To Vitasho: Když mi kritne nálada zajdu i 4 dungeony denne, horší je že ta nálada nedává tak casto kritiky . Jsem podle mne zkušený hrác který muže nabýdnout své ráme k boji. Za dojití celé skupiny obetuji i svuj equip.

To Jarin Van Fead: Neboj delení Lotu podle porádajcích je samozrejmost. Jen jsem ješte necetl Váš zpusob lotu ( Polepšim se až dopíšu jdu to najít).
Verím v to, že kdyby jsi schínel spolehlivé lidi na prepadovku pokladu dokázal bych pomoci jako Clerik.
Nehledám lidi kterí by mi psaly denn? jestli pujdu dungeon, to bych se cítil jako nemohoucí lemra. Hledám lidi kterí by se se mnou nebály jít dungeon ve volnou chvíli, lidi kterým bych mohl verit.
Pred tremi mesíci se už váhy RODu nahybaly ke konci tak jsem premýšlel kam se vydám, mé ambice jsou v High dungeonech které bych se rád naucil aspon tak jak znám Medium dungeony. Ale dostal jsem strach z otevreného sveta a tolika možností které se mi otvíraly. Výber nové Guildy. Premýšlel jsem nekolik dní kam bych si pridal prihlášku a pak jsem se rozhodl - UO nehraješ už tak aktivne jako drív, nová Guilda to s tvojí aktivitou nevyhraje. Tak jsem se rozhodl zustat u RODu a zkontaktovat nekolik lidí z nekolika Guild. Udelal jsem si na ICQ kategorii Dungeony s podkategoriema jméno Guildy. U každého mám napsáno s jakými postavami chodí dungeon.

PS: Kluci z Lo3 ( Berns Vossak ) zatoužili po lehce nabytem mamonu, a když ho získaly už si myslely že jsou mastri. Buch ví kde jim je konec.

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra » Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: