PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra » Pokec

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Roana
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lukas
Senior Spamer
Senior Spamer

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 11:25 am    Předmět: Roana Citovat

citace:

Dva kamaradi se rozhodli pokorit jeden z nejlehcich dungeonu, quagmire. Pred planovanim bylo potreba ziskat equip a tak trvalo asi pul hodiny nez se pripravili. Pobliz vchodu do dungeonu se zacali nashromazdovat ostatni dobrodruzi, tak jsme se obavali konkurence. Chvili jsme pockali az bude vzduch cisty. Kdyz jsme po 10ti minutach skocili do gate do dungeonu quagmire cekalo nas nemile prekvapeni - zazdeny vchod a nahazene parafieldy a poison fieldy, hrdi dobrodruzi byli uvnitr a asi se obavali pk. Budiz. Chteli jsme jit kratkou variantu dungeonu, rekli jsme si, kdyz je oneh dobrodruhu 7, tak asi pujdou stredni nebo delsi cestu. Byly asi prilis hrdi a odvetili slovy VYPADNETE. Asi si mysleli ze cely dungeon patri jen jim. Nejdrive trosku rushovali, tak jsme si rekli ze zatim vykillime tu havet co nechali za sebou, aspon ziskaji naskok. Kdyz jsme to pozabijeli a sli jsme dal k daemon spiderovi, chtel jsem jim pomoci ho dobleskovat at to odsejpa. jak je znamo - caruje summony 8. kruhu a jednoho vycaroval i pode me. Druzina nahle zataktizovala a zablokovala me. Nemuzu rici jestli to bylo schvalne, ale bylo nas tam naraficeno v rohu jak svestek. Jeden mag me ozivil za co jsem byl vdecny. zacal jsem vybirat sve telo, ktere nekdo rozrizl a svadel to na skript. kdyz jsem se skoro dobral tak jiny mag pode me zacaroval kouzlo blade spirits - pokus zabiti bez killu. Konstatuji ze v mistnosti nebyly zadne jine potvory, bylo to cilene na me. Asi nam dvema chteli takto pohrozit. Dale se tam nak zacalo bojovat mezi hraci kdyz nas chteli zaPFkovat. Zase zahrmelo VYPADNETE tentokrat se smajlikem. Ne, nas neodstrasi. dolecil jsem se po vybrani tela a sli jsme dal, zastavka bronze serpent. Meho spolubojovnika rozhorcilo jejich chovani, hlavne chovani maga a povedlo se mu ho skolit. Ja radeji mlcel, mam silnejsi nervy a nemusim hned vyuzit kazde situace. Jeste nas pred napadenim maga se snazil ten mag zazdit. Maga ozivili a vypadalo to ze ucty jsou vyrizene. Oni maga ozivili. Skoro se pokracovalo dal, jenze jeden hrac me zablokoval v rohu. Ja na nikoho neutocil tudyz sem se niceho neobaval. Doufal jsem ze se nase cesty nyni rozdeli. Ale nastala necekana vec. Upir jmenem Cruel me zacal bodat dlouhou zlutou kammenou spearou. Varoval jsem ho ze dostane kill ale jemu to bylo jedno. Nekdo me z jejich vypravy este parkrat vylecil kouzlem. Pak me ten vamp sundal. Mezi vypravou byl take Lukas ze Slavnych templaru - jsem rad ze odmitli moji prihlasku, kdyz vidim s jakou verbezi se paktuji. Je videt ze pro nekoho pul milionu za kill je porad malo, mozna by se to melo zvysit. Taci lide mezi nami hraji. Doufam ze alespon oni jsou spokojeni kdyz ne my.
Written by Raona, the mage

Toz boli slusne poziadanynech odidu

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Lukas
Senior Spamer
Senior Spamer

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 11:26 am    Předmět: Citovat

PS: bere si do huby TM a sam je prasa a ano blokol som ho pri dreedovy nebral som na neho ohlad nemal tam co robit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Freak
Senior Member
Senior Member

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 12:23 pm    Předmět: Citovat

Freak napsal:
Byl to den jako kazdy jiny. Skupinka starych pratel se rozhodla pokorit jeden ze svych nejoblibenejsich dungeonu. Doba je dnes zla a clovek musi byt ostrazoty na kazdem kroku. Po ceste k Homarskemu dolu jsme potkali jiz jednoho clena guildy, ktera je proslula svymi uzky vztahy s vrahy a maga Raonu. Byli jsme proto v dungeonu ostraziti a pripraveni na vse. Vrahy jsme nepotkali, brzy vsak dorazil mag Roana s paladinkou Ludmilou. Stali na druhem konci mistnosti a sledovali nas, zatimco jsme zapasili s pavouky. Nereagovali na otazky, nereagovali na vyhruzky a cim dal tim vice pro nas proedstavovali potencionalni nebezpeci. A kdyz jsem zaslech kdesi z nasi skupiny, ze oni dva navstevnici nejsou zrovna cestnymi hraci, nehodlal jsem ztracet cas overovanim informaci zda ano, ci ne. Mozna bych konal jinak, kdyby se nam uracili odpovedet, ci kdyby slusne pozadali zda s nami mohou dojit na krizovatku, kde se rozdelime. Nic takoveho se vsak nestalo, a tak jsem i se svymi prateli na nezvane navstevniky zautocili. Cekali jsme ze snad odejdou, ale prisli znovu, coz uz se snad neda brat nai jinak nez jako provokace. Zautocili jsme tedy znovu a pote odesli do jineho patra, kde jsme se tim diky zabezpecenym dverim uz nemuseli trapit.

A proto, pokud priste pujdete dungeon a nekdo pred vami bude, zkuste jiny dungeon a nebo alespon se slusne zeptat, nikoliv stat a koukat...

Freak, the Cleric (Lezak)
Muratore, The Mage (Massonka)
Cruor, The Vampire (Krutor)
Manny, The NB Ranger
Sheldor, The NB Warrior
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ
Vitasho
Senior Member
Senior Member

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 2:17 pm    Předmět: Citovat

Raonu znam z veprina, ma klec vedle me :p
Deathka
Senior Member
Senior Member

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 2:24 pm    Předmět: Citovat

ale pokus o vyplakani docela solidni no :D
Senior Spamer
Senior Spamer

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 2:36 pm    Předmět: Citovat

Ze se vubec s nejakejma srackama zabyvate.
Ailish
Member
Member

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 8:47 pm    Předmět: Citovat

Raonu znám osobne :D
Deathka
Senior Member
Senior Member

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 4:30 pm    Předmět: Citovat

Ailish napsal:
Raonu znám osobne :D

tak mu vyrid ze je peknej dement :D

Member
Member

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 5:37 pm    Předmět: Citovat

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra » Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: