PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra » Pokec

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Typy lidí hrající MMO
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Yoshua
Mental Member
Mental Member


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 952
Bydliště: Skara Brae (cech) / Britain (kraftárna c.p.4 & 6) / Templárské mesto

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 10:39 am    Předmět: Typy lidí hrající MMO Citovat

1.Leader či Master
Tento druh hráčů má potřebu vždy zakládat guildy či organizovat jejich chod.Pokud začínají v některé nové guildě dlouho to netrvá a začnou poukazovat na svoje zkušenosti odjinud a časem to nevydrží a založí si tu svojí guildu.Velice si zakládají na svém renomé guild leadera a nezapomenou to při každé příležitosti připomenout.Bohužel skoro vždy to po čase špatně končí neboť tento člověk ve svém velikášství přestává komunikovat rozumně s ostatními a jakýkoly jiný názor považuje za vzpouru.Přijde pocit nedocenění, vždyť toho přeci tolik udělal a končí to v lepším případě odchodem v tom horším je sesazen a vyhozen.Pak to celé začíná někde jinde od začátku.

2.Veterán
Tento druh hráčů má dojem, že když mají ve hře max lvl stouplo jim i jejich IQ.Vyžadují úctu a pokoru od menších lvl a většinou vytvářejí svoje VIP skupinky.Pokud menší lvl projeví dost pokory a náležitě obdivuje jejich equip jsou ochotní podle nálady i pomoci.Nezapomenou, ale vždy připomenou, že jim nikdo nepomáhal a vše si museli sehnat a zařídit sami.V guildě se chovají jako taková herní elita s tím, že občasná pomoc hernímu plebsu jen ukazuje jejich velikost a blahosklonnost.Jejich akce je vždy ty nejlepší a nejdůležitější a vše ostatní musí jít stranou.Při akcích s low lvl zásadně používají herní výrazy aby udělali dojem a případné neznalosti ostatní slouží pro jejich obveselení.

3.Parazit
Tyto hráči se do přímého dění v guildě zas až tak nezapojují.Vždy vyčkávají jak to všechno dopadne.Většinou se nalepí na záda někoho schopnějšího a parazitují na jeho herní aktivitě.
Když jejich hostitel není on-line tak se věnuji např. craftu a hned jak se logne jsou mu nablízku a čekají kam se půjde tentokrát.Ostatním v guildě žádnou pomoc neposkytují a většinou nemají žádný názor a pokud je potřeba něco rozhodnou čekají až co ostatní.Když jejich hostitel odejde s nějakého důvodu z guildy ihned odcházejí s ním.Pak se většinou projeví jejich křiví charakter a jsou schopní ještě dlouho po odchodu z guildy všem škodit.

4.Tahoun
Tento druh lidí je v guildě poměrně vzácný.Vždy se snaží pomoci ostatním bez ohledu na lvl či zásluhy.Vždy se na něj můžete obrátit a bude se snažit Vám pomoci.Svoje potřeby upřednostňuje před potřebami druhých.Snaží se vzniklé spory urovnávat a pro guildu dýchá.
Většinou ,ale bývá zneužíván některými hráči v guildě a zvláště pro parazity je vítaný cíl.

5.Workholik
Tento druh lidí hru nehraje, ale bere jí jako druhé zaměstnání.Hraje programově žádné free odpoledne nezná.Procházet se ve hře jen tak je u něho trestuhodná ztráta času.Vždy dopředu přesně ví co bude po nalogování dělat.V guildě se sice občas účastní některých akcí, ale větší čas prostě pracuje ve hře.Má vždy o 100 questů více než ostatní.Hru si odpracuje a když je za čas hotov se hrou končí a odchází do další.

6.Zmetek
Tento druh lidí se chovají jako zmetci.Není to na první pohled vidět většinou prvních pár týdnů se v guildě chovají normálně.Po čase jim otrne a začnou guildu zneužívat.Pokud hraje guilda PVP mají své postavy i na opačné straně a s velkou radostí zabíjejí i členy guildy aniž by ty o tom věděli.Nemají žádné problémy s jiným hráčem v guildě komunikovat a přitom
zneužívat informace o guildě na druhé straně.Pokud tito lidé získají důvěru nechávají si od ostatních pomáhat a pak pomoc zneužívají.Guildovní věci prodávají přes alty apod.
Ve většině případů když jsou prokouknuti vykradou guildy a odejdou jinam hrát pod jiným jménem.

7.Člen
Tento druh lidí tvojí tvoří početní základ guildy.Většinou jsou neutrální a snaží být přínosem a skrytě doufají, že se někdy dostanou mezi VIP Veterány.Jsou to takové šedé herní myšky, které si zase až tak moc nanic nestěžují a věci berou tak jak jsou.Většinou poslušně dělají to co je jim uloženo ve snaze si nikoho neznepřátelit.V případě důležitých záležitostí v guildě vždy zastávají názor většiny.

8.Vyhraněná osobnost.
Tento druh lidí má na guildu svůj názor a nemají problém to říci plně nahlas a komukoly a kdykoly.Bohužel se stávají terčem Veteránů neboť když se záležitost dotkne jejich ega je ihned zle.Veteráni či VIP hráči v guildě respektují pouze svůj názor případně názor hráčů roven jejich lvl.Tento druh lidí je schopen plně pracovat pro dobro guildy, ale na rozdíl od Členů nemají problém veřejně vyjádřit svůj názor což se většinou u Veteránům vyžadující pokoru a úctu nese nelibě.Pokud je v guildě schopný leader jsou vyhraněné osobnosti pro guildu přínosem neboť se vždy dozví i jiný názor než ten, kteří prezentují VIP hráči.Bohužel většinou tyhle hráči s guildy odejdou což v konečném důsledku guildu oslabuje.

9.Táta a Máma
Tento druh lidí jsou většinou manželské či milenecké dvojce hrající spolu.Vytvoří v guildě sehraný pár, který je většinou pro guildu přínosem.Negativum je pokud se některý s dvojce rozhodne s guildy odejít odcházejí oba což je pro guildu ztráta.

10.Hledač
Tento druh lidí neustále ve hře hledá.Nikdy nevydrží dohrát postavu na max.lvl.Svoje úsilí velice rychle vzdává a zakládá další a další alty.Většinou se nechá i guildou podporovat s tvrzením, že toto je už konečně ta pravá postava.Samozřejmě za 14 dní je to vše jinak.
Přínos pro guildu je většinou malí a neboť pomoc jednotlivým postavám od ostatních hráčů je několika násobně větší.Tento druh hráčů většinou za čas končí a jdou to vyzkoušet zase do jiné hry.

11.Blbec
Tento druh lidí se zase o hru moc nezajímá.Většinou mají problém i hru pochopil,ale o to více se snaží projevit se jako Blbci.Intrikují a rozeštvávají členy guildy.Spamují fora a vždy mají potřebu se ke všemu vyjadřovat.Mají připravených 100 důvodů proč je hra nanic a nic nejde.
Sami pro druhé nic nedělají pouze max. pro své kamarády stejného druhu.Pokud se v guildě najde několik těchto imbecilů většinou se to ihned projevuje na forech, kde se tyhle jedinci vždy předvádějí a komentují zasvěceně úplně všechno.V guildě se drží jako pijavice neboť dobře ví, že jinde by neměli šanci se uplatnit.

12.Odborník
Tento druh lidí hru zvládlo skoro na 100%.Vyjadřují se většinou pouze odborně a používají zásadně herní výrazy.Nejsou tak vyhranění jako Veteráni, ale většinou nemají čas se zdržovat s pomoci low lvl v guildě vždyť kolik toho na ně čeká a času je málo.Mají ten nejlepší equip a všude už byli min. 2x.Pokud mají dobrou náladu jsou ochotni pomáhat a pro guildu jsou velkým přínosem.Bohužel časem se s těchto lidí rekrutují Veteráni či zakládají svoje uzavřené VIP skupinky.Nezřídka také zakládají další guildy.Pokud tyto lidi nezvládne guild leader časem mu přerostou přes hlavu.Pokud ale Odborník nesklouzne k lacinému se povyšování a egoistickému chování je pro guildu velkým přínosem.

_________________
Catheriel Niiniel | Elf HNT 60 | Explorer | SM Tailor
Yeesha Pennen | Hobbit BRG 38 | SM Cook & Farmer
Loghan Greyfox | Man HNT 50 | GM Woodworker
Oire Dorthic | Dwarf RNK 37+ | T3+ Historian
Kakvaseovut | RVR R5


Naposledy upravil Yoshua dne po srpen 06, 2007 11:42 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ducky
GuildMaster
GuildMaster


Založen: 10.8.2005
Příspěvky: 2814
Bydliště: Hostivice u Prahy

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 11:28 am    Předmět: Citovat

tak ted jsem se opravdu pobavil moc pekny popis to je neco jako tenkrat bylo primo k UO takovy ty druhy hracu Modra Svie, True PK atd....
_________________
BaZinka,Ducky, Micdie
Guild Master
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Josheff
Mental Spamer
Mental Spamer


Založen: 16.5.2006
Příspěvky: 1207
Bydliště: Jak kdy

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 9:50 pm    Předmět: Citovat

Me by spis zajimalo kdyby nam tu clenove a adepti napsali v jakym z tech nekolika charakteru lidi se tu vidi.

Ja jsem mama a tatu mi dela kachna.


BTW: Vite koho jsem poznal v prvnim charakteru lidi? nase vsem znameho Sira Bimbola.

_________________
Josheff the Paladin
Ambrosia the Uz zase mage
Dark Predatorka the Pepinda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Jarin Van Fead
Incredible Spamer
Incredible Spamer


Založen: 7.11.2006
Příspěvky: 3043

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 10:02 pm    Předmět: Citovat

No já si píš myslím, že nikdo z nás se nedá tak škatulkovat jak to tu Yosh napsal, ale každý je spíš jistou kombinací některých charakterů.

Ale o tom Bombovi sem to tu chtěl napsat taky

_________________
Jarin-Jsem najlepší lucištník na Dépécku. Na 30 kroku trefím mouchu do koulí.
Nobík - A mají mouchy koule?
Jarin - Ne,když jsem nablízku!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drim
Jr.Member
Jr.Member


Založen: 8.11.2006
Příspěvky: 121
Bydliště: Kam mě vítr zanese

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 10:05 pm    Předmět: Citovat

Tak já bych se viděl na 7-Adept (člen)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Desper
Senior Spamer
Senior Spamer


Založen: 1.8.2005
Příspěvky: 2130
Bydliště: Mym domovem ztichla je putyka

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 11:35 pm    Předmět: Citovat

To je fajn cteni. Myslim ze jsem Vyhranena osobnost, tedy cislo osm. S jistotou vim ze mame v guilde Tahouna coz je Kachna, cast teto schopnosti maji i Jarin a Pepa a jasnym tahounem kombinovanym s workoholikem, clenem, tatoumamou a odbornikem byl (a je) Yosh. Z meho pohledu je guilda nesmirne ochuzena o nepritomnost Yoshe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Ducky
GuildMaster
GuildMaster


Založen: 10.8.2005
Příspěvky: 2814
Bydliště: Hostivice u Prahy

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 9:04 am    Předmět: Citovat

j sem s pepou jasna mama a tata
_________________
BaZinka,Ducky, Micdie
Guild Master
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Yoshua
Mental Member
Mental Member


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 952
Bydliště: Skara Brae (cech) / Britain (kraftárna c.p.4 & 6) / Templárské mesto

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 1:30 pm    Předmět: Citovat

Desper napsal:
To je fajn cteni. Myslim ze jsem Vyhranena osobnost, tedy cislo osm. S jistotou vim ze mame v guilde Tahouna coz je Kachna, cast teto schopnosti maji i Jarin a Pepa a jasnym tahounem kombinovanym s workoholikem, clenem, tatoumamou a odbornikem byl (a je) Yosh. Z meho pohledu je guilda nesmirne ochuzena o nepritomnost Yoshe.


Já spíš myslel že jsem "vyhraněná osobnost", protože jsem vždy říkal to, kolem čeho ostatní lidi chodili obloukem.
Už jen to, že Workoholik a Tahoun jsou v rozporu, co se týče pomoci "low lvl" se mi nezdá.
Se členem bych i souhlasil, protože pokud nemám námitek, tak jsem potichu a poslouchám "leadera".
Co se týče odborníka, tak ano, dělal jsem guild krafta a většinu receptů jsem znal z hlavy, popř jsem sáhl do šuplíku pro papír.

Chtěl bych vám každopádně sdělit, že moje osobnost je pořád stejná. Tím, že hraji LOTRO se nezměnila. Předvádím tam, pokud k tomu mám důvod, to samé co ode mne všichni už znáte
Onehdá jsme měli jistou krizi a odmítl jsem kandidaturu na leadera guildy. Podle mne na leaderování nemám tu správnou náturu.

_________________
Catheriel Niiniel | Elf HNT 60 | Explorer | SM Tailor
Yeesha Pennen | Hobbit BRG 38 | SM Cook & Farmer
Loghan Greyfox | Man HNT 50 | GM Woodworker
Oire Dorthic | Dwarf RNK 37+ | T3+ Historian
Kakvaseovut | RVR R5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarin Van Fead
Incredible Spamer
Incredible Spamer


Založen: 7.11.2006
Příspěvky: 3043

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 1:47 pm    Předmět: Citovat

No tak jak se vidím já:) Lidi z LiTu by vám potvrdili, že jsem byl Tahoun - říkal to i Shadow na mém přijímaní za člena Templářů - že dokud jsem byl v LiTu, byla guilda nad vodou. U Templářů jsou však větší tahouni než já, tak su víc v ústraní.
Dál workoholik - kdokoli cokoli potřebuje tak mu to udělám (viz 300 svitků na chain lightning před pridem...) a vždy dopředu vím, co budu po nalogování dělat:) Buď ihned pustím makro a nebo vyběhnu na jezdítka, klamáky popř. na potvory, z nichž něco užitečného padá (krakeni, fena, spider king, wood elf....)
Táta a máma jsme byli já Miaboss a Drim. Ikdyž mě a Drimáka lákal Rico do VIRu tak jsme šli za Miou do LiTu a nakonec jsme všichni 3 skončili u Templářů - jenom škoda, že pak skončil i Mia. Ale kdyby Drim chtěl změnit guildu asi bych už s ním nešel. No a pak su tak trošku odborník :) což můžou potvrdit lidi, kterým trpělivě vysvětluju některé questy na DP nebo problémy s Yokem:P
Jo a ještě jsem zapoměl, že jsem parazit - od začátku na DP saju Drima o všechno možné

No a Yoshe vidím i já jako vyhraněnou osobnost a odborníka.
Drima jako člena.
Ducka a Pepu jakou tahouny a tátu a mámu.
Asťák je podle mě veterán s odborníkem dohromady.
nad dalšíma se mě nechce přemýšlet :P

_________________
Jarin-Jsem najlepší lucištník na Dépécku. Na 30 kroku trefím mouchu do koulí.
Nobík - A mají mouchy koule?
Jarin - Ne,když jsem nablízku!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoshua
Mental Member
Mental Member


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 952
Bydliště: Skara Brae (cech) / Britain (kraftárna c.p.4 & 6) / Templárské mesto

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 1:53 pm    Předmět: Citovat

Se asi budu červenat

8. Vyhraněná osobnost
"Jsou vyhraněné osobnosti pro guildu přínosem neboť se vždy dozví i jiný názor než ten, kteří prezentují VIP hráči."

12. Odborník
"Pokud ale Odborník nesklouzne k lacinému se povyšování a egoistickému chování je pro guildu velkým přínosem."

_________________
Catheriel Niiniel | Elf HNT 60 | Explorer | SM Tailor
Yeesha Pennen | Hobbit BRG 38 | SM Cook & Farmer
Loghan Greyfox | Man HNT 50 | GM Woodworker
Oire Dorthic | Dwarf RNK 37+ | T3+ Historian
Kakvaseovut | RVR R5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarin Van Fead
Incredible Spamer
Incredible Spamer


Založen: 7.11.2006
Příspěvky: 3043

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 2:00 pm    Předmět: Citovat

Tak bacha Yoshi abys nesklouznul
_________________
Jarin-Jsem najlepší lucištník na Dépécku. Na 30 kroku trefím mouchu do koulí.
Nobík - A mají mouchy koule?
Jarin - Ne,když jsem nablízku!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoshua
Mental Member
Mental Member


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 952
Bydliště: Skara Brae (cech) / Britain (kraftárna c.p.4 & 6) / Templárské mesto

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 2:26 pm    Předmět: Citovat

Jarin Van Fead napsal:
Tak bacha Yoshi abys nesklouznul


Kloužu jen, pouze a zásadně "s mladou"

_________________
Catheriel Niiniel | Elf HNT 60 | Explorer | SM Tailor
Yeesha Pennen | Hobbit BRG 38 | SM Cook & Farmer
Loghan Greyfox | Man HNT 50 | GM Woodworker
Oire Dorthic | Dwarf RNK 37+ | T3+ Historian
Kakvaseovut | RVR R5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Puma PowaH
Moderator
Moderator


Založen: 28.7.2005
Příspěvky: 434

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 6:18 pm    Předmět: Citovat

sakra nemuzu se tam najit, je tam neco jako nehrajici odbornik?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Desper
Senior Spamer
Senior Spamer


Založen: 1.8.2005
Příspěvky: 2130
Bydliště: Mym domovem ztichla je putyka

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 10:57 pm    Předmět: Citovat

Jo Sworde ja si rikal ze tam jedna kategorie chybi jen mi nedochazelo ktera. Uz to vim.


13. - Swordíček
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Vretoman
Jr.Member
Jr.Member


Založen: 31.8.2005
Příspěvky: 186

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 7:34 am    Předmět: Citovat

Desper napsal:
Jo Sworde ja si rikal ze tam jedna kategorie chybi jen mi nedochazelo ktera. Uz to vim.


13. - Swordíček


Jop Swordaka toho nooba myslis

_________________
Ja naj ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra » Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com