PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra » Zadosti o clenstvi

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!
Castian Jdi na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Castian
User
User

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 10:51 pm    Předmět: Castian Citovat

Zdravim vsetkych,

mozno ma niekto z vas pozna pod nickom Castian, predpokladam vsak, ze vecsina nie. Nase cesty sa casto nekrizovali, ked nepocitam prihlasku ktoru som u templarov otvoril pred viac ako dva a pol rokmi. Vtedy bola zamknuta na vlastnu ziadost, pretoze som postavy zmazal a na nejaku dobu skoncil s hranim.. k tomu sa dostaneme, tak po poriadku...

Ultime sa venujem uz tri roky aj nieco malo mesiacov. Medzicasom som mal dve pauzy, pri kazdej som prisiel o postavy(1x zmazane, 1x nenavratne darovane). Prva pauza bola koncom roka 2006 kedy som tu mal otvorenu prihlasku. Vtedy som mal postavy Castian(necro), Antifa(paladin), D'Jantis(ranger). Postavy som zmazal ale o par mesiacov na to znova zacal trenovat. Vytrenoval som si necra Castian D'Jantis, warriorku Julie Garnie, maga Handmade a necra Tattaglia, hraval som aj za vampa Cardu a ranga Wortexa. Koncom roka 2008 som bol dlhsiu dobu neaktivny, hra ma uz nebavila, do toho moj znamy zacal znova hrat, mal iba clera, a tak som mu daroval svoje postavy nenavratne. Nechcel som ich zmazat, na niektorych bolo dost vela odohrateho casu. Po asi dvoch mesiacoch som tu bol znova a znova trenil postavy. Postavy za ktore hram teraz su nasledovne:

Insomnia - necromancer, primarna postava, pvm skilly na max, rozrobeny inscript alchemka a poisoning.
Van-Zan - mag, pvm skilly max, zatial ho nevyuzivam nejak extra, chcem sa naucit.
FakirII - paladin, pvm skilly na max, chyba len asi 30 fencingu. Moc za neho nehravam, paladin ma nebavi je to taky cajak.
Xviva - iba pozicana postava, hravam za nu pomerne casto, takmer veskere skilly na max.

Mam pristup este na par postav ale vyuzivam ich iba prilezitostne na kraftenie, poisonovanie zbrani atd.

Hravam iba pvm, pvp ma zatial nijak neoslovilo. PK nemam a v buducnosti mat neplanujem. Co to som na dp uz presiel, napisem zoznam dungov ktore som este nenavstivil alebo este nedosiel dokonca: Sorcy 1 a 2, Desp3, Fanatic Caves, Pride peklo. Posobim aj ako spravca charity necromantov, co v podstate v poslednej dobe ani nijak nepocitujem. Na uo mam cas ako kedy, cez pracovne dni po veceroch, vikendy si snazim zaplnil realom, ale niekedy byva tiez cas, pravdaze real je vzdry prednejsi.

Guildy ktore som pocas hrania navstivil:
Etoiles - moje uplne zaciatky, hladal som nieco viac
Hunters - vela som sa toho naucil, hladal som nieco viac
Crusaders - trochu sme sa tam nepohodli ale v podstate nic vazne
Braterstvo - ani neviem co napisat, bolo tam super, guilda zaspala a uz ju nic nepreberie. Chcem byt este aktivnym preto odchadzam aj ked ma to velmi mrzi a bude mi to tam chybat.

K Vam z jednoducheho dovodu. Chcem byt aktivny a s aktivitou vecsiny guild na dp to nevyzera ruzovo. Tie ktore su aktivne ma neoslovili alebo v nich su ludia ktori mi vyslovene vadia. Preto jedina aktivna guilda, ktorej clenov v podstate moc nepoznam a kde by som to rad skusil ste vy.

Dufam nikoho nenahneva, ze prihlaska neni strucna a presne ako podla predlohy, snazil som sa iba dolezite veci.

V reale sa volam Majo, mam 22 rokov, pracujem a popritom sa snazim studovat. Byvam v podnajme v Bratislave bez rodicov a casto u mna travi cas holka. Rad hram tenis, squash, bedminton, futbal, plavam, chodim do kina, venujem sa holke a travim cas vecer v klube. Pocuvam asi kazdy styl hudby, zalezi na tom co zrovna ktory artist/skupina vydal/i a na co mam naladu.

Empik
Hero Member
Hero Member

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 12:32 am    Předmět: Citovat

Cecky ven
Takze ty des za aktivitou jestli dobre chapu ,, co kdyz prestaneme bejt aktivni na nakej cas ? Pujdes zase jinam ?
Lidi , co hraji nekra nebo maga , tu mame celkem dost , takze na vypravy by se s tebou pocitalo spis za mlaticku.
Tatlagia je pk , co sem dneska videl v cove ,, to si hral ty nebo nekdo jinej ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarin Van Fead
Incredible Spamer
Incredible Spamer

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 6:19 am    Předmět: Re: Castian Citovat

Castian napsal:

Xviva - iba pozicana postava, hravam za nu pomerne casto, takmer veskere skilly na max.

Tohle jmeno se dotyka mnoha mych vzpominek. Vsechny jsou prijemne.

No jinak te vubec neznam, jednou sem te potkal mrtveho v Decajtu kdyz sme byli este lamy.

Nemam nic spatneho co bych proti tobe mel. a s tim hranim za prsky to moc valne asi nebude. mozna casem... kdyz to nezkusis tak to nezjistis ;)

Ducky
GuildMaster
GuildMaster

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 7:52 am    Předmět: Citovat

Ahoj, zrovna nedavno sme resili ze budeme v prihlaskach hodne prisni Tvoje prihlaska se mi ovsem docela zamlouva a rad bych te poznal. Nejvetsi orisek bude asi to, ze nase prskaci duo muad,empik nastavili latku velice vysoko :) Nerikam ze si nezahrajes necra, ale spis se ptam jestli jsi ochoten zajit i nejakou tu mlaticku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Desper
Senior Spamer
Senior Spamer

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 9:15 am    Předmět: Citovat

No nerikam clvece ze z tebe neco bude, ale sance urcite. Pekna prihlaska, slusna, bez chyb. Kdyby takhle psali vsichni mozna a ne jako banda kretenu mozna by tu sanci taky par lidi dostalo. Ale tohle se mi libi, uvidime co se z nej vyklube. Kazdopadne jak uz tu je napsano, s nekrem nebo magem to budes mit tvrde
Castian
User
User

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 9:23 am    Předmět: Citovat

to Empik: hele nikoho asi nebavi pendlovat medzi guildami. Ja hladam skor pevne miesto medzi fajn ludmi a je mi jedno ci sa budu chodit mensie alebo vecsie dungy. Z braterstva odchadzam kvoli nekativite, to je ale uz asi ina forma neaktivity. Nikdo nema zaujem hrat aktivne, vsetci su pohodlni a na mnesie vypravy naladu nemaju. Braterstvo sa uz ocividne nepreberie, pretoze to valnej vecsine takto aj vyhovuje a nikto sa s tym nesnazi nic robit. To, ze hladam aktivinu guildu neznamena, ze odijdem v momente ked to zacne kolisat. Ked bude po ruke aspon par ludi urcite sa da nieco vzdy zbuchat, treba mat k tomu len nejaky pozitivnejsi pristup...
Tattaglia je pk jo toho som daroval Mayovi ako som spominal v prihlaske, byvaly clen Elders(cop) a momentalne prihlaska u harpagons. Ja som za neho nikdy nehral ked bol cerveny, v podstate som ho iba vytrenoval.

Inak za Xvivu chodim dungy pomerne casto. Nedavno som na nom zmenil klan z gangrelu na brujah a hravam ho vyhradne v humanovi.
Pre mna nieje pripustne aby som uplne zabudol na negra a nehraval ho. Verim tomu, ze urcite nejaka forma realizacie a cesta spolocnej spokojnosti sa da najst.

Ducky
GuildMaster
GuildMaster

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 9:52 am    Předmět: Citovat

Jinak ja ted teda budu mit tyden dovcu, tak nebudu na uo, ale dal sem klukum pokyn, aby te nekam vytahli do dungu :)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Lukas
Senior Spamer
Senior Spamer

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 9:56 am    Předmět: Citovat

Hoj mozme dakedy daco zajst a skusit

Off: Bratislava konecne niekto kto byva aj vtomto zapadakove

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Milosh
Senior Member
Senior Member

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 10:20 am    Předmět: Citovat

Parkrat sem se s tebou potkal na Uo....zadnej problem spis naopak
Hod si cleny do kontaktu,seznami me se trochu....
A co se tyce toho ze by si mel problem uplatnit tu necra? ....vzdy se neco najde kde s nim umrit
Vitasho
Senior Member
Senior Member

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 5:37 pm    Předmět: Citovat

Doufam ze podporís muj zpusob prskani, ktery praktikuju u TM ja
Castian
User
User

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 9:19 pm    Předmět: Citovat

kludne napis o co ide:p
gabriela
User
User

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 9:25 pm    Předmět: Citovat

nestraste ho..... vzdyt jste parkrat zkousli i moje prskani.... a to je co rict :)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Lukas
Senior Spamer
Senior Spamer

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 9:26 pm    Předmět: Citovat

gabriela napsal:
nestraste ho..... vzdyt jste parkrat zkousli i moje prskani.... a to je co rict :)

nahodou prskas lepsie ako ja

Milosh
Senior Member
Senior Member

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 9:35 pm    Předmět: Citovat

Lukas napsal:
gabriela napsal:

no to i kacer donald
Lukas
Senior Spamer
Senior Spamer

PříspěvekZaslal: pá červenec 17, 2009 1:02 am    Předmět: Citovat

Milosh napsal:
Lukas napsal:
gabriela napsal:

no to i kacer donald

neboj aj ty stary kacer

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra » Zadosti o clenstvi Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: